Iskolánk 2018. októberi programjai

Október

2018.10.01
2018.10.02 kedd 9 óra Fogorvosi szűrővizsgálat

felelős: Juhászné Csordos Tünde

2018.10.03 szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

2018.10.04 csütörtök 7 óra Tantestületi megbeszélés

8 óra Mobilis-2.a

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

11 óra Mobilis – 8.a

felelős: Kiss Lászlóné

2018.10.05 péntek Koszorúz a 4. évfolyam

felelős: Kőfalvi Klára

2018.10.06 szombat
2018.10.07 vasárnap
2018.10.08 hétfő Megemlékezés az Aradi vértanúkról (iskolarádió)

felelős: Dr. Jelencsics Árpádné

Hagyományőrzés: szüret

felelős: ének-zenét tanítók

Katasztrófavédelmi ellenőrzés

felelős: Sulyokné Kelemen Judit

2018.10.09 kedd Alapítványi papírgyűjtés

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

Befizetés

2018.10.10 szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Kiss Lászlóné

2018.10.11 csütörtök 8 óra Mobilis – 3.a

felelős: Kolossváryné Sz. Csilla

11 óra Mobilis – 7.a

felelős: Kissné Horváth Adél

2018.10.12 péntek 11 óra Mobilis – 7.a

felelős: Dr. Németh Dénesné

2018.10.13 szombat Munkanap áthelyezés: tanítás hétfői órarend szerint
2018.10.14 vasárnap
2018.10.15 hétfő
2018.10.16 kedd Befizetés
2018.10.17 szerda Bázisiskolai program

felelős: Kulacsné Fekete Éva, Nógrádi László

15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Kolossváryné Sz. Csilla

2018.10.18 csütörtök
2018.10.19 péntek Megemlékezés 1956. október 23-ról

felelős: Kissné Horváth Adél

2018.10.20 szombat
2018.10.21 vasárnap
2018.10.22 hétfő Pihenőnap
2018.10.23 kedd Koszorúz: 8. évfolyam

felelős: Kiss Lászlóné

2018.10.24 szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Nógrádi László

2018.10.25 csütörtök 7 óra Vezetői értekezlet

Idegen nyelvi munkaközösség értekezlete

felelős: Kiss Lászlóné

11 óra Mobilis – 8.a

felelős: Kiss Lászlóné

2018.10.26 péntek Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
2018.10.27 szombat
2018.10.28 vasárnap
2018.10.29 hétfő Őszi szünet
2018.10.30 kedd Őszi szünet
2018.10.31. szerda Őszi szünet

Iskolánk 2018. szeptemberi programjai

Szeptember

2018.09.03. hétfő Tanévnyitó

Első tanítási nap

2018.09.04. kedd
2018.09.05. szerda
2018.09.06. csütörtök Mobilis témanap 2. és 3. osztály

felelős: Sütöriné Hada Ildikó, Kolossváryné Sz. Csilla

7 óra Pedagógiai munkaközösség megbeszélése

felelős: Kiss Lászlóné

15.30 óra SZM választmányi gyűlés

felelős: Kiss Lászlóné

16.30 óra Osztály szülői értekezletek

2018.09.07. péntek DÖK-gyűlés

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

2018.09.08. szombat
2018.09.09. vasárnap
2018.09.10. hétfő Munkaközösségi munkatervek leadása
2018.09.11. kedd DÖK-fórum

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

2018.09.12. szerda
2018.09.13. csütörtök Mobilis-természettudományos óra- 7.a

felelős: Kissné Horváth Adél

2018.09.14. péntek Tanmenetek leadása
2018.09.15. szombat
2018.09.16. vasárnap
2018.09.17. hétfő
2018.09.18. kedd Ebédbefizetés
2018.09.19. szerda
2018.09.20. csütörtök Első évfolyamosok alapkészségének mérése

felelős: Nagy Eszter

Mobilis-természettudományos óra- 7.a

felelős: Dr. Németh Dénesné

Tanévnyitó értekezlet-A 2018/19-es tanév munkatervének elfogadása

2018.09.21. péntek
2018.09.22. szombat
2018.09.23. vasárnap
2018.09.24. hétfő Hagyományőrző tevékenység: Mihály-nap : plakátkészítés

felelős: vizuális kultúrát tanítók

2018.09.25. kedd Világ legnagyobb tanórája

5-8.évfolyam osztályfőnöki órái

felelős: osztályfőnökök

Pótbefizetés

2087.09.26. szerda
2018.09.27. csütörtök Mobilis-természettudományos óra- 8.a

felelős: Kiss Lászlóné

2018.09.28. péntek Tanítás nélküli munkanap: Sport-és egészségnap az Aranyparton

felelős: Sütöriné Hada Ildikó, Szabó Gábor

2018.09.29. szombat
2018.09.30. vasárnap