EURÓPAI DIÁKSPORT NAPJA
AZ EGÉSZSÉGTUDATOS GONDOLKODÁS ÉS ISKOLAI MOZGÁSTEVÉKENYSÉGEK – TÉMANAP Bővebben
A menza az őszi szünetben az alábbi eljárás szerint rendelhető meg. Bővebben
A járványügyi helyzet miatt az ebédbefizetés rendje az alábbiak szerint alakul Bővebben
Kedves Szülők!
A járvány terjedésének gyors üteme miatt a szülői értekezlet megtartása csak az 1. osztályosok számára engedélyezett.
Az osztályfőnökök a legfontosabb információkról online tájékoztatják a szülőket.
Kérem, hogy kövessék nyomon az e-kreta felületét, az iskola honlapját, illetve Facebook oldalát!
Amennyiben kérdésük van, ezen csatornákon keresztül, vagy telefonon tegyék meg!
A legnagyobb igyekezettel próbálunk az előírásoknak megfelelni, hogy elkerüljük a járvány intézményünkben való megjelenését.
Megértésüket köszönöm.
Sulyokné Kelemen Judit
intézményvezető
Tisztelt Szülők!
Szeptember 1-én, kedden megkezdjük a 2020-21-es tanévet.
Az évnyitó reggel fél 8-kor lesz az osztálytermekben a hangszórón keresztül. Bővebben
A javítóvizsgával és a tanévnyitóval kapcsolatos információk: Bővebben
Szeptemberi ebédbefizetés Bővebben
Az idei tanévzáró is rendhagyó módon, digitálisan került megszervezésre, amit az alábbiakban lehet elérni: