DÖK-VERSENY

Az év folyamán iskolánk Diákönkormányzata tanulmányi versenyt hirdetett az osztályok és a tanulók között. Melytől a tanulói motiváció és önbizalom fejlődését vártuk.

Havonta az osztályfőnökök segítségével kifüggesztésre – faliújság – kerültek a legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulók, s az önmagukhoz képest legtöbbet fejlődő diákok is. Nevük az iskolarádióban is elhangzott!

A 2019. február 19-én tartott DÖK-fórumon a 2018-2019-es tanév első félévében kiváló tanulmányi munkát elért tanulóinkat jutalmaztuk (oklevél, igazgatói dicséret, szép toll).

Gratulálunk a legjobbaknak!

Fogarasi Zorka, Siklósi Anna (1. a), Árpási Amanda, Lukácsi Ádám (2. a), Fogarasi Léna, Detrik Nárcisz (3. a), Vörös Jázmin, Oláh Balázs (4. a), Jankó Andrea, Varga Réka (5. a), Rajput Behjat, Villányi Péter (6. a), Zádori Fanni, Póczik Áron (7. a), Sreiner Kinga és Győri Cintia (8. a)

Sütöriné Hada Ildikó
DÖK-vezető