Nyári napközi július-augusztus

Az I. számú Gazdasági Működtető Központ levele alapján a nyári napközi szervezésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:

1. A nyári  szünetben a napközis ellátást a következő helyszíneken szervezik:

• június hónapban (2019.06.17 -06.28), a Tankerületi Központtal közösen, a tanulók saját iskolájában
  • július és augusztus hónapokban: a Krúdy étteremben (Örkény u. 10., nem a Krúdy iskolában)

2. A napközis felügyelet 7-16 óráig tart.

3. A napközis ellátásra való jelentkezéshez és befizetéshez külön befizetési napokat és helyszíneket jelölt ki a GMK az alábbiak szerint:

• június és július hónapra: június első hetében a tanulók iskolájában
  • július hónapra: június utolsó hetében a tanulók iskolájában
  • augusztus hónapra: július utolsó hetében két alkalommal a Krúdy étteremben.

4. A befizetési napokról 2019.05.20-át követően a menzai díjbeszedőknél, az I. sz, GMK honlapján (www.gek.hu) illetve az iskolákban és a Krúdy étteremben kifüggesztett tájékoztatókból, valamint az alábbi központi elérhetőségeken értesülhetnek:
Koller Erzsébet, 20/482-8769, koller.erzsebet@gek.hu.

5. A szünidei étkezést az igénylők számára az alábbiak szerint biztosítják:

Hónap Étkezés helyszíne Cím Étkezés időpontja
június a tanulók a saját iskolájukban 11.30 – 13.00-ig
július Krúdy étteremben, kivéve a Móricz és Váci iskola tanulóit, ők a Váci iskolában étkeznek Krúdy étterem,
Győr, Örkény I. út 10.Váci iskola étkezője:
Győr, Váci út 2.
11.30 – 13.00-ig