Kreatív hulladékhasznosítás

Kreatív újrahasznosítást tűzött ki célul az iskola diákönkormányzata, amikor meghirdette a hulladékok kreatív újrahasznosítása versenyét az osztályok és tanulók között! A hulladék feldolgozásának ez egy érdekes és sokszínű formája, ami által a haszontalan kacatok és hulladék anyagok újra termékként, vagy éppen művészeti alkotásként öntenek újra formát.

A VERSENYEN AZ ALÁBBI EREDMÉNYEK SZÜLETTEK

OSZTÁLYSZINTŰ VERSENY

  1. helyezés a 3. a osztály: „malacfalva” pályamunkával
  2. helyezés az 1. a osztály: „kukac” pályamunkával

EGYÉNI VERSENY

  1. helyezés Árpási Amanda és Molnár Gábor Noémi (2. a): „virág vázában; tenger” pályamunkával
  2. helyezés Fogarasi Léna (3. a): „malac” pályamunkával
  3. helyezés Siklósi Anna (1. a): „madáretető” pályamunkával

Gratulálunk a győzteseknek!