Iskolánk 2020. februári programja

Február havi program

2020.02.01. szombat
2020.02.02. vasárnap
2020.02.03. hétfő 8 óra Mobilis 3.a

felelős: Kőfalvi Klára

13 óra Mobilis 7.a

felelős: Nógrádi László

2020.02.04. kedd Belső önértékelés: Kiss Lászlónénál óralátogatás

felelős: Juhászné Csordos Tünde

2020.02.05. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Szabó Judit

Belső önértékelés: Nógrádi Lászlónál óralátogatás

felelős: Sulyokné Kelemen Judit

2020.02.06. csütörtök 7 óra Pedagógiai munkaközösség megbeszélése

felelős: Kiss Lászlóné

15.30 óra SZM választmányi gyűlés

felelős: Kiss Lászlóné

16.30 óra Szülői értekezlet

Központi írásbeli vizsgát szervező intézmények értesítik az írásbeli eredményről a tanulókat

2020.02.07. péntek Belső önértékelés: Nagy Évánál óralátogatás

felelős: Juhászné Csordos Tünde

Farsang

alsó tagozat 14-16 óra

felső tagozat 17-20 óra

felelős: Sütöriné Hada Ildikó, osztályfőnökök

2020.02.08. szombat
2020.02.09 vasárnap
2020.02.10. hétfő 12 óra Mobilis 4.a

kísérő: Kolossváryné Sz. Csilla

8 óra Mobilis 8.a

felelős: Radvánszki Mónika

2020.02.11. kedd
2020.02.12. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Nógrádi László

14 óra Megyei esélyteremtő matematika verseny

felelős: Juhászné Csordos Tünde

6.a Lázár Ervin program

kísérők: Nagy Eszter, Horváthné Török Melinda

2020.02.13. csütörtök
2020.02.14. péntek 13 óra Mobilis matematika foglalkozás

felelős: Juhászné Csordos Tünde

2020.02.15. szombat
2020.02.16. vasárnap
2020.02.17. hétfő 8 óra Mobilis 5.a

felelős: Nagy Eszter

Középiskolai jelentkezési és adatlapok leadása az iskolába

felelős: Radvánszki Mónika

2020.02.18. kedd
2020.02.19. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Tóth Judit

2020.02.20. csütörtök Sulyokné Kelemen Judit mester minősítése
2020.02.21. péntek Jótékonysági alapítványi vacsora

felelős: Sulyokné Kelemen Judit

2020.02.22. szombat
2020.02.23. vasárnap
2020.02.24. hétfő
2020.02.25. kedd
2020.02.26. szerda Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatainak napja (iskolarádió)

felelős: Dr. Jelencsics Árpádné

15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Nagy Éva

14 óra Országos Angol Nyelvi Verseny megyei fordulója

felelős: idegen nyelvi munkaközösség

2020.02.27. csütörtök 7 óra Vezetői értekezlet
2020.02.28. péntek EFOP 3.2.3. videokonferencia

felelős: Sulyokné, Nógrádi László

2020.02.29. szombat