Március havi program |
||
2020.03.01. |
vasárnap |
|
2020.03.02. |
hétfő |
Pénzügyi és vállalkozói témahét felelős: Juhászné Csordos Tünde 8 óra Mobilis 2.a felelős: Nagy Éva Bozsik Leány Kupa felelős: Vígh Zsolt |
2020.03.03. |
kedd |
|
2020.03.04. |
szerda |
15.30 óra Belvárosi Tanoda felelős: Szabó Judit MaTalent5 mérés – 4.a felelős: Kolossváryné Sz. Csilla, Juhászné Cs. Tünde 14 óra Diákolimpia: Fiú röplabda mérkőzés /gyerek fiúk csoport/ : Radnóti – Kossuth felelős: Kárándi Dávid |
2020.03.05. |
csütörtök |
Kiss Lászlóné mester minősítése felelős: Sulyokné Kelemen Judit 10 óra Kossuth kupa felelős: Kárándi Dávid |
2020.03.06. |
péntek |
13 óra Mobilis matematika foglalkozás felelős: Juhászné Csordos Tünde |
2020.03.07. |
szombat |
|
2020.03.08. |
vasárnap |
|
2020.03.09. |
hétfő |
8 óra Mobilis 8.a felelős: Radvánszki Mónika 14.30 óra Diákolimpia: Fiú röplabda mérkőzés /mini csoport/: Radnóti – Ikrény felelős: Kárándi Dávid 15.30 óra Egyházak képviselőinek tájékoztatója a hit-és erkölcstanórák megszervezéséről |
2020.03.10. |
kedd |
9 óra Kertészek és Kertbarátok Győri Városi Egyesületének jubileumi ünnepsége felelős: Dr. Jelencsics Árpádné, Papp Zoltán Színháziskola 30 órás pedagógusképzés résztvevők: Szabó Boglárka, Hajba-Varga Tímea |
2020.03.11. |
szerda |
15.30 óra Belvárosi Tanoda felelős: Nógrádi László |
2020.03.12. |
csütörtök |
7 óra Tantestületi megbeszélés 14 óra Diákolimpia: Mini lány röplabda mérkőzés: Radnóti – Apor felelős: Kárándi Dávid Színháziskola 30 órás pedagógusképzés |
2020.03.13. |
péntek |
Március 15. ünnepély felelős: Hajba-Varga Tímea 8 óra Mobilis 7.a felelős: Nógrádi László DÖK: megemlékezés a Petőfi szobornál felelős: Sütöriné Hada Ildikó |
2020.03.14. |
szombat |
|
2020.03.15. |
vasárnap |
Nemzeti ünnep Koszorúz: 6. évfolyam felelős: Nagy Eszter |
2020.03.16. |
hétfő |
12 óra Mobilis 3.a felelős: Kőfalvi Klára Középiskola nyilvánosságra hozza a jelentkezők felvételi jegyzékét |
2020.03.17. |
kedd |
|
2020.03.18. |
szerda |
15.30 óra Belvárosi Tanoda felelős: Tóth Judit 14.30 óra Gyerek, fiú röplabda mérkőzés: Ikrény -Radnóti felelős: Kárándi Dávid |
2020.03.19. |
csütörtök |
Tanulói adatlapok módosításának lehetősége felelős: Radvánszki Mónika |
2020.03.20. |
péntek |
16 óra Kalmár László Matematika Verseny felelős: Kőfalvi Klára Tanulói adatlapok módosításának lehetősége felelős: Radvánszki Mónika |
2020.03.21. |
szombat |
|
2020.03.22. |
vasárnap |
|
2020.03.23. |
hétfő |
Digitális témahét felelős: Nógrádi László 12 óra Mobilis 4.a kísérő: Kolossváryné Sz. Csilla |
2020.03.24. |
kedd |
|
2020.03.25. |
szerda |
Digitális szakmai nap Bemutató órát tart: Sulyokné K. Judit és Nagy Eszter Belső önértékelés : Nagy Eszter felelős: Juhászné Csordos Tünde 15.30 óra Belvárosi Tanoda felelős: Nagy Éva DÖK-gyűlés felelős: Sütöriné Hada Ildikó Diákolimpia megyei döntő felelős: Kárándi Dávid |
2020.03.26. |
csütörtök |
7 óra Vezetői értekezlet |
2020.03.27. |
péntek |
|
2020.03.28. |
szombat |
|
2020.03.29. |
vasárnap |
|
2020.03.30. |
hétfő |
8 óra Mobilis 8.a felelős: Radvánszki Mónika 12 óra Mobilis 5.a felelős: Kiss Lászlóné |
2020.03.31. |
kedd |
|