Sulihivogató

Így használható a prezentáció

Tisztelt Látogató!

A fenti prezentáció az alábbiakban felsorolt módszerek segítségével használható:

  • A prezentáció eláfestő zenéjét engedélyezni kell (ez a vírusok elleni védekezés miatt működik így). Ehhez az alábbi ábra szerinti a kis felkiáltójelre kell kattintani! Ez a funkció csak Chrome böngészőben érhető el (Firefoxban nem).
  • A diák automatikusan kerülnek váltásra, de manuálisan is lehetséges az előre- és hátralépés, a jobbra és a balra nyíllal. 
  • A videók elindításához magára a videóra kell kattintani. Videót tartalmazó diák után csak akkor lép tovább automatikusan a prezentáció, ha a videó befejeződött.
  • Tetszőlegesen adott sorszámú diára úgy lehet lépni, hogy le kell nyitni az “x. dia” legördülő listát (“x” helyén egy szám szerepel), majd kiválasztani a látni kívánt diát.
  • Teljes képernyőn is megtekinthető a prezentáció, amihez a fogaskeréktől eggyel balra lévő négyzetre kell kattintani (mint a Youtube-ban). Teljes képernyőből kilépni az Escape billentyűvel lehetséges.