Fontos információk: Ballagás és tanévzáró

Ballagás

Kedves Szülők!

Iskolánkban 2021.június 15-én, kedden 17.00 órakor búcsúztatjuk a 7. osztályosok közreműködésével a 8. osztályosokat.
Jó idő esetén a ballagást az udvaron rendezzük meg, ahova várjuk Önöket is.
Tájékoztatom Önöket, hogy a ballagó diákokon és osztályfőnökükön kívül mindenkinek kötelező – az udvaron is – az orrot és szájat eltakaró maszk viselése.
Eső esetén a tornateremben kerül sor a rendezvényre. Sajnos a járványhelyzet miatt ott nem tudnak részt venni az ünnepségen.

Én bízom a szép időben és a találkozásban.

Sulyokné Kelemen Judit

Tanévzáró

Kedves Szülők!

Tanévzáró ünnepségünket az osztályteremben, kivetítők segítségével tervezzük 2021.június 18-án, pénteken 17.00 órakor.
A járványhelyzet miatt a szülők nem vehetnek részt a rendezvényen.
Kérem Önöket, hogy az iskolai honlapon keresztül hallgassák meg az ünnepi műsort, mely várhatóan 17.45 körül a bizonyítványosztással zárul.

A gyermekeket az iskola előtt, vagy az udvaron lesz módjuk megvárni. Tájékoztatom Önöket, hogy az orrot és szájat eltakaró maszk viselése az udvaron kötelező.

Üdvözlettel

Sulyokné Kelemen Judit