Oltással kapcsolatos információk

Kedves Szülők,

Az alábbiakban az oltással kapcsolatos tudnivalókat és a szükséges, kitöltendő dokumentumokat tekinthetik meg. Ezeket mindenki megkapta a Kréta platformon keresztül.  Az oltás csak a 12. évet betöltött tanulókat érinti.

“A szülőknek a mellékelt jelentkezési lap (diakok_jelentkezesi_lap_covid19_oltas-1.DOCX)
kitöltésével kell nyilatkozniuk arról, hogy szeretnék-e gyermeküket beoltatni és a lapot a gazdasag@radnotiiskola.hu e-mail címre legkésőbb augusztus 25-ig, KITÖLTVE, ALÁÍRVA visszaküldeni.

Nagyon fontos, hogy NEMLEGES VÁLASZ ESETÉN IS VISSZA KELL JUTTATNI A LAPOT.
Akinek a kitöltéssel, mail küldéssel problémája lenne, az iskola portáján, személyesen is kitöltheti.

Fontos, tudni, hogy a papír alapú aláírt jelentkezési lapot, illetve a hozzájáruló nyilatkozatot az oltást igénylő tanulóknak magukkal kell hozni az oltási helyszínre.”

Dokumentumok: