Győrújbaráti tábor 2021
„Szép nyári nap…”
Egy felejthetetlen hét a győrújbaráti gyerektáborban
2021. július 12-17.
Ahogy minden évben iskolánk 37 (2-8. osztályos) tanulója 4 pedagógussal egyetemben részt vett a győrújbaráti gyerektábor színes kavalkádjában. Egész héten mindenki találhatott magának való programokat, melyek nagyon színvonalasak voltak. Ezeken minden korosztály, tanáraikkal együtt jól szórakozhatott és vidám perceket szerezhetett magának. Egész héten jó volt az időjárás, így valamennyi szabadidős programban részt vehettünk. Bővebben
Javítóvizsgák időpontja
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!
A javítóvizsgák időpontja: 2021. augusztus 25. (szerda)
Iskolánkban 2021. augusztus 23-án hétfőn és augusztus 24-én, kedden szaktanárok segítik a tanulók vizsgára való felkészülését.
- 7.osztályos matematika 11 – 12 óra
- minden egyéb évfolyam és tantárgy 10 – 11 óra
Szeptemberi étkezés befizetése
Tisztelt Szülők!
Az Étkezés befizetés összegei 2021. SZEPTEMBER hónapra (22 napra):
|
Menza |
Napközis |
Ebéd |
|
Teljes ár |
15708 Ft |
9790 Ft |
|
50%os |
7854 Ft |
4884 FT |
AZ ÉTKEZÉSI DÍJ BEFIZETÉSÉNEK HATÁRIDEJE: 2021.08.20-IG
GAZDASÁGI MŰKÖDTETŐ KÖZPONT GYŐR
bankszámlaszám: 11737007-15802736
közlemény rovat: gyermek neve, iskolája és osztálya megjelölése
Étkezés befizetéssel kapcsolatban érdeklődhet a stehenicsne.edina@gek.hu email címen.
Osztálytalálkozó 2021 július 10
A 2011-ben végzett 8. a osztályom diákjai találkoztak július 10-én. Beszélgettünk az „elmúlt szép időkről”, visszaemlékeztünk a csínytevésekre, kirándulásokra, klubdélutánokra. Mindenki elmesélte, mi történt vele az elmúlt 10 év során. Örömmel hallgattam beszámolóikat, hiszen egytől egyig sikeres, boldog emberek lettek, akikre büszkék lehetnek volt tanáraik is. Köszönöm azoknak, akik eljöttek és Sulyok Zalánnak, hogy megszervezte a találkozót.
Kiss Lászlóné Ildi néni
osztályfőnök


Intézményünk tanévzáró műsora
Kedves Szülők!
Megtekinthetik intézményünk tanévzáró műsorát. Minden kisgyermeknek kellemes, kalandban teli nyári vakációt kívánunk!
Nyári vezetői ügyelet
Kedves Szülők!
Az alábbi linkre kattintva találják meg a vezetői ügyelet beosztását.
Hulladékból hasznosat – kreatív újrahasznosítás
Kreatív újrahasznosítást tűzött ki célul az iskola diákönkormányzata, amikor meghirdette a hulladékok kreatív újrahasznosítása versenyét az osztályok és tanulók között! A hulladék feldolgozásának ez egy érdekes és sokszínű formája, ami által a haszontalan kacatok és hulladék anyagok újra termékként, vagy éppen művészeti alkotásként öntenek újra formát.
