Iskolánk 2019. februári programja

Február

2019.02.01. péntek 8 óra Mobilis 3.a

Kísérő tanár: Kolossváryné Sz. Csilla

14 óra Mobilis 7.a

Kísérő tanár: Kissné H. Adél

2019.02.02. szombat
2019.02.03. vasárnap
2019.02.04. hétfő 14.30 Röplabda

felelős: Sütöriné H. Ildikó

2019.02.05. kedd
2019.02.06. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Sütöriné Hada Ildikó

 

2019.02.07. csütörtök Pedagógiai munkaközösség értekezlete

felelős: Kiss Lászlóné

15.30 óra SZM választmányi gyűlés

felelős: Kiss Lászlóné

16.30 óra Szülői értekezlet

2019.02.08. péntek Farsang

alsó tagozat 14-16 óra

felső tagozat 17-20 óra

felelős: Sütöriné Hada Ildikó, osztályfőnökök

14 óra Mobilis – 7.a

Kísérő tanár: Dr. Németh Dénesné

2019.02.09 szombat
2019.02.10. vasárnap
2019.02.11. hétfő 14.30 Röplabda

felelős: Sütöriné H. Ildikó

2019.02.12. kedd Középiskolai jelentkezési és adatlapok leadása az iskolába

felelős: Radvánszki Mónika

2019.02.13. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Kiss Lászlóné

2019.02.14. csütörtök 13 óra Mobilis – 8.a

Kísérő tanár: Juhászné Csordos Tünde

2019.02.15. péntek Jótékonysági alapítványi vacsora

felelős: Sulyokné K. Judit

8 óra Mobilis – 2.a

Kísérő tanár: Sütöriné Hada Ildikó

11 óra Mobilis – 8.a

Kísérő tanár: Kiss Lászlóné

2019.02.16. szombat
2019.02.17. vasárnap
2019.02.18. hétfő 15 óra Röplabda

felelős: Sütöriné H. Ildikó

2019.02.19. kedd
2019.02.20. szerda MA-TALENT 4 mérés- 4.osztály

felelős: Juhászné Csordos Tünde

15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Kiss Lászlóné

2019.02.21. csütörtök 8 óra Mobilis -3.a

Kísérő tanár: Kolossváryné Sz. Csilla

2019.02.22. péntek 13 óra Mobilis – 7.a

Kísérő tanár: Sulyokné K. Judit

2019.02.23. szombat
2019.02.24. vasárnap
2019.02.25. hétfő Pénzügyi és vállalkozói témahét

felelős: Juhászné Csordos Tünde

14.30 Röplabda

felelős: Sütöriné H. Ildikó

2019.02.26. kedd

Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatainak napja (iskolarádió)

felelős: Kissné Horváth Adél

2019.02.27. szerda 15.30 óra Belvárosi Tanoda

felelős: Nógrádi László

14 óra Országos Angol Verseny megyei fordulója

felelős: Radvánszky Mónika

2019.02.28. csütörtök 11 óra Mobilis – 7.a