Tájékoztatás a tantermi oktatással kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Kedves Felső Tagozatos Diákok!

2021.05.10-én hétfőn visszatér az oktatás a tanterem falai közé. Nehéz időszak volt ez mindannyiunk számára.

A szülőnek, akinek a család, a munka mellett gyermeke tanulását kellett követnie.

A Diáknak, akinek a digitális tanulás a megszokottól eltérő tanulási eszközöket, módszereket hozott, és gyakran váratlan, megoldhatatlan technikai problémákat.

Nehézséget jelentett a pedagógusnak, akinek a digitális oktatás szintén új kihívást jelentett a megszokott oktatási módszerekhez képest.

A tantervi követelmények teljesítése, tanulóink munkafegyelmének szinten tartása, a méltányos értékelés szinte teljesíthetetlen kihívást jelentett.

Bízom abban, hogy a következő hónap elég lesz ahhoz, hogy az ismereteket rendszerezzük, elmélyítsük és a tanévet eredményesen lezárjuk.

Kívánok ehhez Mindannyiunk számára egészséget, kitartást és derűs munkakedvet!

2021.05.08.                                                                   Sulyokné Kelemen Judit