Röplabdás hírek

Iskolánk III. korosztályú, mini lány röplabda csapata meghívást kapott a Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola tornacsarnokában megrendezésre kerülő Kodály Röplabda Kupára, 2018. május 17-én.

Mind a 4 mérkőzésen minden csapat 2 játszmás 21 pontig tartó mérkőzést játszhatott.

A Győri Kodály gyerek és mini, a Győri Röplabda Club gyerek, valamint a Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola gyerek csapataival játszott csapatunk.

A verseny célja volt: versenyzési lehetőség biztosítása a gyerek korcsoportú csapatok részére; a sportkapcsolatok mélyítése és a röplabda sportág népszerűsítése.

Bár korosztályilag idősebbekkel játszottak sportólóink, nagyon derekasan helytálltak, s a harmadik helyezést érték el!

A tornán 3. helyezett csapat tagjai:

• Hiba Krisztina 6. a,
  • Lakatos Rebeka, Lakatos Bianka, Horváth Brenda, Gyömörei Patrícia és Kapitány Lilla 5. a

EDZŐ:

Gratulálunk a csapatnak!